Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Zastupování klientů v soudních řízeních
15769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15769,page-child,parent-pageid-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zastupování klientů v soudních řízeních

Jednou z nejžádanějších služeb naší kanceláře je zastupování klientů v řízeních před soudy. Advokáti a advokátní koncipienti naší kanceláře zastupují klienty ve všech druzích soudních řízení, především ve věcech občanskoprávních, obchodních a trestních. Samozřejmostí je důkladná příprava členů našeho týmu na každé jednání včetně sledování aktuální judikatury za účelem dosažení co nejpříznivějšího výsledku pro naše klienty.

Naši advokáti hájí zájmy svých klientů, přičemž kladou důraz na dodržování etických pravidel stanovených Etickým kodexem advokátů. V prvotní fázi usilujeme o smírné vyřešení sporu mezi stranami, následně jsme připraveni zastupovat klienty před soudem tak, aby došlo k prosazení jejich práv. V případě nedobrovolného splnění soudem uložené povinnosti své klienty zastupujeme také v rámci vykonávacího řízení vedeného exekutorem.

Spojte se s námi!