Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Převody práv na nemovitost
15926
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15926,page-child,parent-pageid-14093,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Převody práv na nemovitost

Převody nemovitostí

Navrhneme pro Vás vhodnou nemovitost, kterou využijete pro své podnikání či bydlení, zařídíme Vám veškerá jednání s prodávajícím a zajistíme příslušné smlouvy o koupi nemovitostí. V souvislosti s koupí nemovitosti jsme také schopni zajistit advokátní úschovu peněz.

V návaznosti na koupi nemovitosti nabízíme také zajištění pronájmu koupené nemovitosti a její další správu včetně uzavření pojistné smlouvy a smluv o dodávkách služeb.

Zajištění hypotečního úvěru

Nemáte-li dostatek finančních prostředků pro financování nemovitostí, pomůžeme Vám při zajištění hypotečního úvěru a zařídíme i potřebná jednání s příslušnými peněžními ústavy. Jsme schopni vybrat nejvýhodnější podmínky pro hypoteční financování.

V souvislosti s právem nemovitostí naše Kancelář poskytuje zejména:

  • Právní pomoc v oboru nemovitostí, stavebního a bytového práva
  • Smlouvy všech typů a druhů s respektováním individuálních potřeb každého konkrétního případu
  • Právní zastupování před správními orgány
  • Poradenství a servis v oblasti práva daňového a finančního
  • Pomoc při zajišťování souvisejících odborných činností: notářské služby, zajišťování znaleckých posudků a dobrozdání ve všech oblastech včetně oceňování majetku, zajišťování služeb auditorů, dražebních služeb, zajišťování překladatelského servisu v oblasti práva – spolupráce s odborníky a kompetentními osobami ve všech uvedených oblastech
  • Výkup majetku z konkurzní podstaty, jednání s konkurzními správci
  • Zajištění úvěru pro financování nákupu nemovitosti do výše cca 150 mil. CZK (6 mil. EURO)
Spojte se s námi!