Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Advokát v Praze JUDr. Vladislav Prokůpek
15977
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15977,page-child,parent-pageid-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Advokát v Praze JUDr. Vladislav Prokůpek

JUDr. Vladislav Prokůpek absolvoval v roce 2002 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, po studiu nastoupil do Vojenského úřadu právního zastupování Ministerstva obrany ČR. Od roku 2003 působil v advokátní kanceláři VORŠILKA-STRÁNSKÁ-PAZDERA.

V roce 2013 zakládá společně s JUDr. Jiřím Voršilkou kancelář Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o.

JUDr. Vladislav Prokůpek se specializuje na oblast finančního a obchodního práva, především na oblast kolektivního investování, kapitálových trhů a cenných papírů a platebních služeb a poskytuje právní služby v řízeních vedených u České národní banky. Od roku 2007 je JUDr. Prokůpek členem investičního výboru AKRO investiční společností, a.s. V roce 2015 byl JUDr. Prokůpek zapsán do seznamu likvidátorů investičních společnosti, fondu kolektivního investování s právní osobností a hlavního administrátora, a do seznamu osob, které mohou být jmenovány nuceným správcem investiční společnosti, která obhospodařuje fond kolektivního investování nebo srovnatelný zahraniční investiční fond, a fondu kolektivního investování s právní osobností vedeného Českou národní bankou. JUDr. Prokůpek se dále zaměřuje na problematiku obchodních korporací, obchodních vztahů a obchodních sporů. Poskytuje právní pomoc v řízení před soudy a v rozhodčích řízeních.

JUDr. Vladislav Prokůpek poskytuje právní služby v českém a anglickém jazyce.

JUDr. Vladislav Prokůpek

JUDr. Vladislav Prokůpek

vladislav.prokupek@vsp-ak.cz
602 202 951

Spojte se s námi!