Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Advokát v Praze Mgr. Petr Pazdera
15991
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15991,page-child,parent-pageid-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Advokát v Praze Mgr. Petr Pazdera

Mgr. Petr Pazdera absolvoval v roce 1982 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Následně působil jako právník u společnosti Tranzitní plynovod, v roce 1983 začal působit jako vyšetřovatel Policie ČR. Od roku 1991 působil na právním odboru Ministerstva vnitra ČR, kde postupně získal pozice zástupce ředitele právního odboru a ředitele právního odboru. Od roku 1999 vykonával advokacii v advokátní kanceláři Voršilka, Zoufalý a partneři, v roce 2002 spoluzaložil advokátní kancelář VORŠILKA-STRÁNSKÁ-PAZDERA.

Od roku 2013 působí jako samostatný advokát spolupracující s kanceláří Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o.

Mgr. Petr Pazdera se zaměřuje na trestní právo a trestní řízení, především a na obhajobu obviněných a zastupování poškozených ve všech fázích trestního řízení včetně zastupování před soudem. Dále se věnuje zastupování ve správním přestupkovém řízení či v řízení o jiných správních deliktech.
Mgr. Pazdera poskytuje právní služby v oblasti práva občanského a obchodního, své klienty zastupuje v řízení před soudy a v rozhodčích řízeních.

Mgr. Petr. Pazdera poskytuje právní služby v českém jazyce.

Mgr. Petr Pazdera

Mgr. Petr Pazdera

petr.pazdera@vsp-ak.cz

Spojte se s námi!