Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Advokát v Praze Mgr. Maxim Melkonov
16121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16121,page-child,parent-pageid-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Advokát v Praze Mgr. Maxim Melkonov

Mgr. Maxim Melkonov absolvoval v roce 2014 Právnickou fakultu Západočeské Univerzity v Plzni. Již při studiu působil jako právní asistent v kanceláři Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o., kam po studiu nastoupil jako advokátní koncipient. Od roku 2018 působí v kanceláři jako spolupracující advokát.

Mgr. Maxim Melkonov se zaměřuje na oblast občanského a obchodního práva, zabývá se zejména právní úpravou pobytových záležitostí cizinců na území ČR (přechodný, dlouhodobý a trvalý pobyt a získání občanství). Mgr. Maxim Melkonov se dále věnuje právní úpravě platebních institucí a institucí elektronických peněz, včetně poskytovatele platebních služeb malého rozsahu a vydavatele elektronických peněz malého rozsahu,  a převodům nemovitostí.

Mgr. Melkonov poskytuje právní služby v českém, ruském a anglickém jazyce.

Mgr. Maxim Melkonov

Mgr. Maxim Melkonov

maxim.melkonov@vsp-ak.cz

Spojte se s námi!