Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Advokát v Praze JUDr. Jiří Voršilka
15967
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15967,page-child,parent-pageid-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Advokát v Praze JUDr. Jiří Voršilka

JUDr. Jiří Voršilka absolvoval v roce 1982 Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, následně působil u Obvodního soudu pro Prahu 8 a od roku 1983 byl jmenován soudcem Obvodního soudu pro Prahu 1. Od roku 1989 působil jako soudce u Městského soudu v Praze. Pro advokacii se rozhodl v roce 1992, kdy nastoupil jako advokát v První pražské komerční a právní kanceláři. Od roku 1996 působil jako advokát Advokátní kanceláře Pelikánová, Voršilka, Zoufalý a partneři, resp. Voršilka, Zoufalý a partneři od roku 1998. V roce 2002 se stal spoluzakladatelem advokátní kanceláře VORŠILKA-STRÁNSKÁ-PAZDERA.

V roce 2013 zakládá společně s JUDr. Vladislavem Prokůpkem kancelář Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o.

JUDr. Jiří Voršilka se specializuje na občanské a obchodní právo, a to zejména na právo hospodářské soutěže, právní vztahy k nemovitostem a stavební právo, leasingové smlouvy a insolvenční právo. Zaměřuje se také na oblast finančního práva, a to na bankovnictví a finance, právní úpravu kapitálových trhů a cenných papírů či devizové právo. V roce 2015 byl JUDr. Voršilka zapsán do seznamu likvidátorů investičních společnosti, fondu kolektivního investování s právní osobností a hlavního administrátora, a do seznamu osob, které mohou být jmenovány nuceným správcem investiční společnosti, která obhospodařuje fond kolektivního investování nebo srovnatelný zahraniční investiční fond, a fondu kolektivního investování s právní osobností vedeného Českou národní bankou. JUDr. Voršilka poskytuje právní služby také v oblasti trestního práva či správního řízení. Své zkušenosti z oblasti justice uplatňuje v rámci soudních a rozhodčích řízení.

JUDr. Jiří Voršilka poskytuje právní služby v českém, ruském a anglickém jazyce.

JUDR. JIŘÍ VORŠILKA

JUDr. Jiří Voršilka

jiri.vorsilka@vsp-ak.cz
734 144 882

Spojte se s námi!