Voršilka Prokůpek - advokátní kancelář s.r.o. | Advokát v Praze Mgr. Barbora Schmidtová
16119
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16119,page-child,parent-pageid-15537,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Advokát v Praze Mgr. Barbora Schmidtová

Mgr. Barbora Schmidtová absolvovala v roce 2011 Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Po studiu působila na právním odboru Magistrátu města Opavy, v roce 2013 nastoupila jako koncipientka na exekutorském úřadě Mgr. Pavly Fučíkové v Ostravě. V témže roce začala působit v kanceláři Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o.

Od roku 2016 působí jako samostatná advokátka spolupracující s kanceláří Voršilka Prokůpek – advokátní kancelář s.r.o.

Mgr. Barbora Schmidtová se specializuje na oblast občanského a obchodního práva, a to především na převody nemovitých věcí, včetně zpracování či revize smluvní dokumentace a zajištění advokátní úschovy peněžních prostředků. Dále se zaměřuje na vymáhání pohledávek v občanském soudním řízení, případně prostřednictvím exekutora. Mgr. Schmidtová dále poskytuje služby v oblasti práva společností, tj. založení či realizace změn ve společnosti. Své klienty zastupuje v řízení před soudy i v rozhodčím či správním řízení.

Mgr. Barbora Schmidtová poskytuje právní služby v českém a anglickém jazyce.

Mgr. Barbora Schmidtová

barbora.schmidtova@vsp-ak.cz
777 646 601

Spojte se s námi!